Úvod Kadeřnictví Vydavatelství Fotografování Reference Ornament Kontakt
Svatební účesy
Společenské účesy
Místa pro svatbu
Lednicko-valtický areál
Budování Salonu Hermi
Facebook Přidejte se k nám na Facebooku
TOPlist

Lednicko-valtický areál

Náš krásný Lednicko-valtický areál, kde je nevídané množství lichtenštejnských památek, krásných romantických staveb je velmi vhodný právě pro pohádkový svatební den, ale i pro dovolenou na kole. Najdete tu též vynikající vína z vinných sklepů, náš krásný folklor s cimbálovou muzikou a dlouhé cyklostezky především po rovině.

Zámek a město Valtice nabízí krásnou barokní kapli s přilehlou zahradou v anglickém volném stylu. Blízko Valtic na kopci se nachází kolonáda Reistna s výhledem na vinice a blízká klidná ves Úvaly nabízí krásný penzion. V lese směrem k Břeclavi je  Dianin chrám Randez Vous.
Zámek Lednice je jeden z nejznámějších v České republice a je to skutečná Perla Jižní Moravy s palmovým skleníkem, nádhernou rozlehlou zahradou ve francouzském stylu s možností jízdy kočárem tažený koňmi nebo plavbou na lodi k Minaretu nebo k Janohradu a po Dyji do Břeclavi. Kde najdeme hrdě se tyčící staletý kostel v Poštorné.
V okolních lesích jsou další drobné salety Tři grácie, Svatý Hubert. Uměle vytvořená krajina je též obklopena několika rybníky s vlastním zámečkem, z nichž je největší Hraniční zámeček v Hlohovci pak Apollonův chrám a Rybniční zámeček.
Dále se kolem soutoku řek Dyje Moravy rozpínájí Lužní lesy s Pohanskem. Na druhou stranu se rozpíná Pálava obklopená vinařskými vesničkami a malebné město Mikulov.

Fotogalerie se připravuje